Vytápíte pevnými či plynnými palivy? Pak je komín jednou
z nejdůležitějších částí vašeho domu. Na jeho vhodné konstrukci a správné funkčnosti závisí celková účinnost topné soustavy, což zásadně ovlivňuje nejen vaše finance, ale hlavně komfort a bezpečnost vašeho bydlení.

Kominictví

Máte-li komín, máte obrovskou výhodu oproti domácnostem, které jsou závislé na dálkovém vytápění či vytápění elektřinou. Z hlediska vytápění jste tedy nezávislí a můžete si kdykoli zvolit vám nejvíce vyhovující způsob vytápění či přitápění, který vám ušetří peníze za spotřebu drahých energií a zároveň si dopřát komfort a určitý styl, který umožňuje například vytápění krbem, či krbovými kamny.

Komín, který chcete používat pro odvod spalin, musí mít vhodnou konstrukci, splňovat platné normy a předpisy, musí být pravidelně udržovaný a kontrolovaný. Na jeho stavu závisí vaše bezpečnost.

Komín je rozhodně záležitostí pro odborníka. A protože jsme odborníky v oboru kominictví a kamnářství, o ten váš se postaráme tak, jako by byl náš vlastní. Provádíme pravidelné kontroly a čištění spalinových cest, frézujeme a vložkujeme a též zajišťujeme revize ke kolaudacím při rekonstrukcích či stavbách nových komínů. A pokud komín nemáte a toužíte po něm? Tak vám ho prostě postavíme!

Seznamte se podrobně s nabídkou našich služeb týkající se komínů v rozšířeném menu vlevo a kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo přes náš formulář, budete-li cokoli potřebovat. Působíme již v sedmi krajích ČR a nikdy to k vám nemáme daleko. Můžete se i zastavit v jedné z našich kamenných prodejen, jestliže to k nám nemáte daleko. Budete vítání.