Ušetřit na drahých energiích a být na nich nezávislí, dopřát si tepelnou pohodu, komfort, styl a pohodlí - to vše vám umožní vytápění či přitápění krbem nebo krbovými kamny. Topte dřevem a budete vytápět ekologicky a levně. Ukážeme vám, že to opravdu jde!

Krby - kamna

Letitá praxe nám dovoluje nabídnout kompletní služby týkající se krbů a krbových kamen.
Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a jsme schopni vymyslet optimální řešení skutečně pro každého. Investice do stavby krbu či koupě krbových kamen není bezesporu levná záležitost a proto je důležité, abyste za své peníze dostali prvotřídní výrobek a služby. Potom si můžete být jistí, že se vám vydané finanční prostředky brzy vrátí, neboť smyslem pořízení krbu nebo krbových kamen je kromě komfortu a stylu především značná úspora
při vytápění.

Čím se zabýváme?

Laik se bude v dnešní době v nabídkách výrobců a prodejců krbových vložek a krbových kamen jen velice těžko orientovat. Nabídka je široká a u každého výrobku se v podstatě dozvíte, že je prvotřídním. Vy však potřebujete mít jistotu, že to co koupíte, bude skutečně vyhovovat vašim nárokům a představám a bude stoprocentně plnit svůj účel.

Aby se vám váš úmysl pořídit si krb nebo krbová kamna neprodražil a do budoucna jste nemuseli řešit zbytečné problémy a vynakládat další finanční prostředky, využijte našich odborných služeb, jejichž kvalita je založena na létech praktických zkušeností.

Uvažujete o stavbě krbu nebo si chcete pořídit krbová kamna? Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, prostřednictvím našeho formuláře nebo se zastavte u nás v prodejně, poradíme vám a vaše přání proměníme ve skutečnost. Naše služby nabízíme již v sedmi krajích ČR a není problém se dohodnout o realizaci zakázky i v jiné oblasti.

Co od nás dostanete?

Kompletní nabídku našich služeb ohledně krbů, krbových vložek a krbových kamen najdete vlevo v rozšířeném menu.