Vaše spokojenost je u nás vždy na prvním místě. Děkujeme všem našim zákazníkům za jejich osobní doporučení, která nám zajišťují práci již mnoho let. Nesmírně si toho vážíme, neboť je to pro nás to nejdůležitější ocenění.

Reference od vás

Foto z referencí - krb s krbovou vložkou

Děkujeme za krásný krb s ventilátorem a rozvody do místností, který nám momentálně krom krásné atmosféry zajišťuje i teplo v celém bytě. Bonusem je originální řešení.

Kateřina Tajmrová, Bělušice, Most
28.11.2021

Foto z referencí - krb s krbovou vložkou

Veliké poděkování panu Plášilovi za krb který postavil podle našeho přání. Do našeho nového bydlení zanesl teplo nejen na tělo ale i do duše.

Veverkovi, Vysoká Pec
09.05.2019

Foto z referencí - krb s krbovou vložkou

Pan Plášil nám dobře poradil s výběrem vložky i umístěním krbu. Po první zimě panuje spokojenost.

Dušan Hanzelka, Hrochův Týnec
06.05.2019

Foto z referencí - krb s krbovou vložkou

Díky panu Plášilovy za doporučení krbové vložky Dominant. Jeho skvěle odvedená práce dokončená dle předběžné domluvy je výsledkem naší plné spokojenosti s vytápěním chaty.

Jandášovi, okres Okounov
29.01.2019

Děkuji panu Plášilovi za výbornou práci. Rychlá domluva a realizace, výborný výsledek. Krbová vložka a obestavění vypadá přesně podle mých představ.

Olga, Petříkov u Velkých Popovic
11.06.2018

Foto z referencí - krb s krbovou vložkou

Vložku máme na klíč, včetně komínu, rozvodů horkého vzduchu a revize. Vše proběhlo dle domluvy, s výsledkem jsme spokojeni. Doporučuji.

Radek Meduna, Pardubice
23.05.2018

od Firmy JJJ Krby-kamna v.o.s. jsem si nechal vyfrézovat , vyvložkovat komín a zapojit krbová kamna.Dobré jednání s panem Plášilem.Dobře provedená práce .Mohu jen doporučit!

Pavel Hric, Počátky okr.Pelhřimov
07.05.2018

Foto z referencí - krb s krbovou vložkou Dominant

Co bylo slíbeno to bylo dodrženo. Práce kvalitní, cena slušná. Již jeden krb jsem v novostavbě měl postaven od řemeslníka typu -to také děláme.. Již nikdy více! Málem jsem vyhořel.. Krb jsem zboural a od pana Plášila mám konečně krb který se mě hodí do interiéru a je plně funkční. Pan Plášil řekne na rovinu, jak se věci mají a odvede profi práci! Víc takových řemeslníků! Díky

Pavel, Havlíčkův Brod
04.05.2017

S krbem od pana Plášila jsme velmi spokojeni.Vzduchovými rozvody teď vytápíme i další místnosti v domě, takže si užíváme teploučka. Také pohled na oheň v krbu je příjemný a uklidňující. Firmu můžeme vřele doporučit.

Říbalovi, Most
04.05.2017

Foto z referencí - krb s krbovou vložkou Dominant

Se stavbou krbu od pana Plášila jsem velmi spokojen. Doporučená krbová vložka Dominant 700 s výměníkem funguje skvěle. Krb dává slíbený výkon a samočištění skla je bezkonkurenční.


Foto z referencí - krb rovný s krbovou vložkou Dominant
V. Nováček, Praha
19.04.2017

Foto z referencí - krb s krbovou vložkou Dominant

Se stavbou krbu od pana Plášila jsme velmi spokojeni, zvlášť jsme ocenili jeho doporučení ohledně krbové vložky Dominant, kde sklo zůstává pořád čisté.

Martin Dědeček, Nupaky city
11.11.2016

Foto z referencí - krb s krbovou vložkou Dominant

Děkujeme panu Plášilovi za velmi příjemnou komunikaci, završenou skvělou prací i výsledkem. S krbovou vložkou dominant jsme velmi spokojeni a samočištění skla, které opravdu funguje, nám tak umožňuje příjemnější večery s pohledem do ohně.

Doleželovi, CZECH REPUBLIC
10.08.2016

Tentokráte pan Plášil dělal trochu pro něj netypickou práci - rodinný náhrobek a odvedl ji profesionálně a výborně. Byla jsem s náhrobkem pro své rodiče už dlouho nespokojená ale teď už se konečně za tenhle hrob a jeho řešení nemusím stydět Díky.

Nina Malíková, Praha
19.07.2016

S původním krbem jsem poznala, co je to průměrné teplo - nohy v krbu, záda mrznou. Pan Plášil mě přesvědčil, že bude nejlepší starý krb zbourat a postavit nový s krbovou vložkou. Sice mě cena ze začátku dostala do kolen, ale když už si chci něco pořídit, chci, aby to bylo kvalitní. A to krb s vložkou Dominant rozhodně je. Najednou je teplo v celé chatě, krb je moc hezký, funkční a hlavně je úžasně jednoduchá obsluha. Moc děkuji!

Irena Fridrichová, Praha
05.05.2016

S prací pana Plášila jsem velmi spokojen. Zabudovaná krbová vložka funguje dobře a i se zednickými pracemi je plná spokojenost. Firmu mohu doporučit i ostatním.

Hájek, Pardubice
05.01.2016

Foto z referencí - krb rovný s krbovou vložkou Dominant

S krbem od pana Plášila jsme spokojeni. Vzduchovými rozvody v pohodě vytopíme celý dům a také sklo u vložky DOMINANT zůstává stále čisté.

Foto z referencí - krb rovný s krbovou vložkou Dominant
Tereza Rychterová, Hradec Králové
26.12.2015

Foto z referencí - krb s krbovou vložkou Dominant

Nechali jsme si od p. Plášila instalovat novou krbovou vložku (viz. můj předchozí příspěvek z 18.3.2015) a musím vyjádřit plnou spokojenost. Práce odvedena opět precizně, nová vložka Dominant krásně topí a sklo se téměř nešpiní. Ve spojení s teplovzdušnými rozvody vytápíme krbem celý dům.

Miloš Zamazal, Pardubice
10.11.2015

Rozvody tepla od krbových kamen do všech místností v rodinném domku nám firma JJJ Krby prováděla v těch nejteplejších prázdninových dnech. Píšu až nyní, protože jsme chtěli vše řádně vyzkoušet až v topné sezóně. Dílo se povedlo na výbornou a k naší naprosté spokojenosti. Firma dokonce předčila naše očekávání. Děkujeme Sedlákovi.

Jiří Sedlák, Chrudim
02.11.2015

S prací pana Plášila jsme spokojeni. Krbová vložka Dominant fuguje bez problémů. Firmu JJJ Krby můžeme doporučit.

Cupalovi, Pardubice
16.10.2015

Foto z referencí - krb rovný s krbovou vložkou Dominant

S prací od pana Plášila jsme velice spokojení. Rychlá a kvalitní práce za rozumnou cenu. Též vložka doporučená pane Plášilem nemá chybu. Velmi malé zašpiněni skla. Krby jjj nemají chybu.


Foto z referencí - krb rovný s krbovou vložkou Dominant
Šimon, Humpolec
23.09.2015

 

Kontakt na pana Plášila jsem dostala na doporučení. Starý otevřený krb musel zbourat a nový navrhnout a postavit. Jsme moc spokojeni a firmu doporučujeme.

MVDr. Sedláčková, Choltice
10.09.2015

Foto z referencí - krb s nikou na dřevo - naše práce

Naprostá spokojenost... Tuto firmu mohu jen a jen doporucit... !!!.

Jan Miklas, Praha - západ
28.07.2015

Foto z referencí - krb rovný, moderní - naše práce

S prací pana Plášila jsme byli velice spokojeni od návrhu až po samotnou realizaci. Doporučená vložka Dominant s přehledem vytopí dům a nešpiní se. Pana Plášila mohu jen doporučit, férové jednání a kvalitně provedená práce. Kéž by to šlo říci o všech řemeslnících, co nám na domě pracovali. Děkujeme, Sedmákovi.

Michal Sedmák, Pardubice, Srnojedy
08.07.2015

Dobrý den, na začátku roku jsme si pořídili vložku Dominant 570 s externím přívodem vzduchu, prozatím velká spokojenost. Sklo čisté, žádný kouř v bytě. Všem doporučuji.

Jaroslav, Pelhřimov - Ondřejov
07.04.2015

S prací pana Plášila jsme spokojeni více jak 12 let. Horkovzdušná krbová vložka funguje naprosto dokonale a ušetřila nám hromady peněz. Velice příjemné jednání. Mohu doporučit i návštěvu kamenné prodejny.

Josef Fuxa, Vokov (Pelhřimov)
22.03.2015

Od firmy JJJ Krby jsem si nechal ke svému stávajícímu krbu po konzultaci s p. Plášilem zhotovit teplovzdušné rozvody do ostatních místností v domě. Celková realizace proběhla bleskově během dvou dnů, pánové po sobě (na rozdíl od elektrikářů) i vše zarovnali, začistili a uklidili a i následné detaily byly dořešeny k mé plné spokojenosti. Firmu mohu jen doporučit a v létě se chystám na výměnu své staré vložky (která sice topí stále dobře, ale je náročná na spotřebu dřeva) za novou zn. Dominant na kterou mám jen samé kladné reference.

Miloš Zamazal, okres Pardubice
18.03.2015

S prací pana Plášila jsme moc spokojeni.Nechali jsme si zhotovit rohový krb s vložkou Dominant pro jeho stále čisté nezakouřené sklo.Stavba krbu se nám moc líbí,krb perfektně hoří a sklo je čisté.Je vidět,že pan Plášil dělá svou práci s nadšením.Tuto firmu můžeme jenom doporučit.

Iveta Beranová, Pardubice
14.03.2015

Foto z referencí - krb rovný s krbovou vložkou Dominant, obklad zhotoven zákazníkem

S prací od pana Plášila jsme velice spokojení. Rychlá a hlavně kvalitní práce včetně férového jednání za dobrou cenu. Krby JJJ můžu jen doporučit.


Foto z referencí - krb rovný s krbovou vložkou Dominant, obklad zhotoven zákazníkem
Marek Šplíchal, Pardubice
27.02.2015

Naprostá spokojenost s kvalitně a odborně provedenou prací p. Plášila a jeho firmy JJJ Krby -kamna. Profesionální přístup, rychlost, bezproblémová realizace, ale hlavně výsledek!!! Pro náš dům jsme po konzultaci s p. Plášilem zvolili teplovzdušné rozvody a krbovou vložku Dominant. Jsme nadšeni čistotou skla a účinností této vložky. Ještě jednou díky Honzo za Vaši skvělou práci, jste profík a přejeme Vám hodně dalších tak spokojených zákazníků jako jsme my. Firmu rozhodně doporučujeme !!!

Monika Gahurová, Choltice
17.02.2015

Foto z referencí - krbová vložka Dominant

I u nás maximální spokojenost. Stavebně vše ještě ve spolupráci s panem Plášilem dořešíme :-) Sklo po několika dnech stále perfektně čisté. Při otevření žádný kouř v místnosti... Prostě super ... všem doporučujeme.

Foto z referencí - krbová vložka Dominant
Pavel Lejnar, Vlašim
28.01.2015

Foto z referencí - krb rovný, teplovodní - parapet žula, žulový rámeček okolo vložky - naše práce

Dobrý den, pan Plášil nám doporučil krbovou vložku Aquaflam 17kW. Navrhl a realizoval celý krb. Funkce i vzhled celého krbu odpovídá našim představám. Tento krb dokáže vytápět kompletně rodinný dům. Moc mu děkujeme za jeho odvedenou práci a profesionální přístup.

Pavel Dokulil, Humpolec
15.01.2015

Foto z referencí - krb rohový, pískovcový obklad - naše práce

Rad bych touto cestou panu Plasilovi jeste jednou podekoval za bezchybnou stavbu krbu a instalaci vlozky vcetne napojeni na horkovzdusne rozvody po celem dome. Na jeho doporuceni jsme pouzili krbovou vlozku dominant s japonskym keramickym sklem. Nejen ze vlozka ma neuveritelny vykon a zvladne vytopit nekolik mistnosti, ale potvrdila se i slova pana Plasila, ktery zduraznoval snadnou udrzbu a skvely vzhled i po nekolika letech provozu. Krb pouzivame druhou topnou sezonu jako doplnek k plynovemu kotli a nemuzeme si jej vynachvalit. Jeho jednoducha estetika a bezproblemovy chod nas neprestavaji udivovat. I po vyhasnuti krbu v prubehu noci je sila nakumulovaneho tepla fascinujici a rano staci jen rozhrnout zhavy popel, prilozit nekolik polinek a topite dal! Pan Plasil je mily clovek a dnes i nas dobry kamarad. Spoluprace byla pohodova a ferova a diky jeho bohatym zkusenostem jsme se vyhnuli mnozsti omylu, ktere pri realizaci laikovi hrozi. Pane Plasile, moc dekujeme! LOTR.

Radovan, Praha - vychod
06.01.2015

Foto z referencí - krb moderní - rovný - naše práce

Rychlá realizace včetně teplovzdušných rozvodů, krbová vložka bez čištění po každém
topení = spokojenost.

Michal Novák, Pardubice
06.01.2015

Dobrý den, posílám pozdravy panu Plášilovi a zároveň poděkování za dodání krbové vložky Dominant 700 a následnou realizaci krbu s rozvody vzduchu. Systém funguje dle našich představ.Při projednávání projektu jsme řešily zda nerealizovat teplovodní rozvody, a po několika konzultacích s p. Plášilem nás přesvědčil o sálavém teple o které bychom s teplovodním přišly. Už se těšíme na další realizaci.

Zbyněk Čermák, Pardubice
05.01.2015

Foto z referencí - krb rovný zavěšený - obklad - naše práce

Od pana Plášila jsme si nechali zhotovit krb s teplovzdušným rozvodem. V zabydleném domku se s celým projektem vypořádal na výbornou. Samotný provoz v krbu probíhá přesně podle jeho slov - prostě bez problémů. Vřele doporučuji všem, kteří váhají se stavbou. Děkuji za celou realizaci.

Milan Krulich
10.12.2014

Velká spokojenost s kompletní realizací krbu s vložkou Dominant. Sklo se nezanáší, dobrá regulace výkonu. Určitě doporučuji.

Tomáš Vítek

08.12.2014

Foto z referencí - krb s pískovcovým obkladem a s nikou na dřevo, lavice a římsa - pískovec Rainbow - naše práce

Nechali jsme si od pana Plášila na doporučení zhotovit krb s horkovzdušným vytápěním a byli jsme velice překvapeni super jednáním a kreativitou s jakou pan Plášil vše zvládnul.Krb je opravdu jedinečný a předčil naše představy.Všem doporučuji.

Martin Hanuš

08.12.2014

Dobrý den pane Plášile,
dovoluji si Vám tímto ještě jednou poděkovat za perfektně odvedenou práci. Váš osobní přistup, profesionalita, kvalita krbové vložky a odvedeného díla mne ujistila v tom, že odborníci na našem trhu skutečně existují. Kontakt na Vaši firmu rád předávám svým známým, jsem si jist, že nebudou zklamáni. Rád se na Vás obrátím s další možnou realizací. Přeji vám mnoho dalších spokojených zákazníků.

S přáním hezkého dne
Jan Stejskal, Pacov

07.12.2014

Foto z referencí - krb moderní - zavěšený - naše práce

Reference na stavbu krbu
Stavba krbu probíhala v novém, již zařízeném domě s připraveným komínem pro krb nebo krbová kamna. Zhotovitel po návštěvě na místě navrhnul změnit původní záměr na instalaci krbových kamen na instalaci atypického krbu, zakompovaného do stavební dispozice uvažovaného prostoru. Zpracoval návrh technického řešení, které bylo akceptováno. Řešení provedení krbu respektovalo dimenze daného prostoru po stránce estetické i funkční. Vlastní instalace krbu včetně stavebních prací proběhla s maximálním ohledem na provoz domu. Výsledný efekt předčil očekávání majitele domu. Krb ve vybavené místnosti nábytkem vytváří dominantu a  je sladěn s celkovou kompozicí prostoru. Po funkční stránce naprosto vyhovuje, včetně možnosti údržby vlastního krbu a komínové cesty. Toto bylo oceněno i při následně provedené revizi komínů domu kominickým specialistou.

S pozdravem
Ing.Ladislav Knop

 

06.12.2014

Foto z referencí - krb kachlový - naše práce
Dobrý den, pana Plášila a jeho firmu JJJ Krby - kamna v.o.s. mohu jedině doporučit. Nechali jsme si od něho zhotovit teplovodní krbovou vložku s kachlovým obložením a jsme maximálně spokojeni. Práci provedl rychle a kvalitně i následný servis (výměna ošoupaného těsnění) je bez problémů.

S pozdravem, Ondřej Zahradník, Pardubice

04.12.2014

Dobrý večer, před rokem jsme se rozhodli nechat si udělat krb od firmy JJJKRBY a KAMNA, stavba se týkala krbů, komínů a teplovodních rozvodů. S odvedenou prací a s výkonem krbu jsme velice spokojeni, nebyly zde žádné komplikace a rychlá komunikace, která byla vyhovujíci pro obě strany. Firmu můžeme rozhodně doporučit !
Sezemice, Kvapilovi
04.12.2014