Krbová vložka je základem moderního krbu a nebudeme přehánět, když řekneme, že je v podstatě jeho srdcem. Aby váš krb fungoval tak jak má, je velmi důležité vybrat kvalitní krbovou vložku odpovídajících parametrů, která bude splňovat požadavky na vaši bezpečnost, ale též pohodlí a komfort.

Krbové vložky

Na našem trhu je mnoho tuzemských i zahraničních výrobců krbových vložek. Jsme prodejci a partnery většiny z nich a našim zákazníkům dokážeme díky našim zkušenostem doporučit vždy ten nejkvalitnější produkt, který bude ideálním právě pro ně.

Vysoké požadavky moderní doby na kvalitu krbu musí nést zákonitě vysoké požadavky na kvalitu krbové vložky. Váš krb neplní jen funkci dekorativní, ale musí být účinným a bezpečným topidlem, které vám ušetří finance za spotřebu energií a jeho obsluha musí být zároveň pohodlnou. Krbová vložka musí být v podstatě "nesmrtelná" neboť kvalitně zbudovaný krb by měl vydržet "na věky".

Ve svém oboru máme skutečně velké zkušenosti a důrazně varujeme před zakoupením krbové vložky bez předchozí odborné konzultace s krbařem, který ji bude zapojovat a provádět obestavbu. Ohledně koupě krbové vložky na vlastní pěst si můžete pěkně naběhnout a to zvláště hledáte-li levná řešení. Stejně jako na stavbě krbu, tak především
na krbové vložce nelze šetřit.

Jaká pravidla platí při pořízení krbové vložky?

  • krbovou vložku nikdy nevybírejte bez předchozí konzultace s odborníkem (krbařem), který vám bude následně krbovou vložku zapojovat a obezdívat
  • krbovou vložku objednávejte prostřednictvím svého krbaře, který vám zajistí montáž
    i zapojení (většina výrobců krbové vložky neprodává přímo, jen prostřednictvím svých prodejců a partnerů a na ty též ohledně samotného prodeje odkazuje)
  • vyvarujte se nákupu krbových vložek ve velkých obchodních řetězcích, kde lákají na levnější ceny, než jsou u samotných výrobců a prodejců - zde často platí, že cena je vytvořena na úkor kvality (slabší materiál, rozdíly v konstrukci atp.) - navíc vám takto zakoupenou krbovou vložku většina odborníků nebude chtít zapojit ani obezdít a též
    s případnou reklamací takového výrobku můžete mít velké problémy

Během naší krbařské praxe jsme se setkali s mnoha zákazníky, kterým jsme předělávali nebo doslova zbourali starý a vystavěli nový krb jen díky tomu, že si pořídili nekvalitní či jiným způsobem nevyhovující krbovou vložku. Je to pak zbytečná opakovaná a nemalá investice
do něčeho, co mělo fungovat stoprocentně a napořád.

Pro pořízení krbové vložky vám například doporučíme tyto výrobce:

Dominant (prioritně doporučujeme většině zákazníků pro jedinečné vlastnosti těchto výrobků), Romotop, HS Flamingo, Profi Krby, BeF Home, Jotul Group, Hoxter, Spartherm a další.

Jakou krbovou vložku vybrat a od kterého výrobce? Svěřte tento úkol nám. Jsme prodejci a partnery většiny našich i zahraničních výrobců. Prodáváme za ceny dané výrobcem, zajišťujeme montáž, záruční i pozáruční servis.

 

Prodej, doprava, montáž

Ohledně bezplatné konzultace, koupě a následné montáže, zapojení či obezdění krbové vložky nás kontaktujte kdykoli telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho formuláře. Též můžete navštívit jednu z našich kamenných prodejen. Krbovou vložku si můžete také sami předem vybrat přímo v katalozích na stránkách výrobců a následně nás kontaktovat pro jejich dodání a případnou montáž, zapojení či obezdění. Působíme již v sedmi krajích ČR!